Logo půjčovny aut CarNode

Půjčené auto či dodávku přistavíme přímo v Brně

Možnost přistavení půjčeného auta i dodávky přímo v Brně.

Pojištění a asistenční služba v ceně půjčovného.

Výjezdy do zahraničí bez příplatku.

V ceně půjčovného dálniční známka na celou ČR.

mapa půjčovny aut
stín umístění pozice umístění pozice
auto k půjčení Škoda Octavia

Škoda Octavia

od 1 999 Kč / den
včetně DPH

auto k půjčení Škoda Yeti

Škoda Yeti

od 1 799 Kč / den
včetně DPH

auto k půjčení Volkswagen Touareg

Volkswagen Touareg

od 2 999 Kč / den
včetně DPH

auto k půjčení Škoda Superb L&K

Škoda Superb L&K

od 1999 Kč / den
včetně DPH

Car-node nabízí své služby i pro oblast Brna

Plánujete pár dní odpočinku v jihomoravské metropoli? Chcete navštívit nejen historické centrum, ale také další zajímavosti v Brně a okolí? Pak právě pro Vás máme skvělou nabídku. Brno je krásné město s propracovanou dopravní infrastrukturou. Pokud si však nebudete chtít kazit cestovatelský zážitek tím, že se budete v hromadných prostředcích mačkat se stovkami vysokoškolských studentů sedmi brněnských univerzit, měli byste si pro cestování po městě spíše půjčit auto. Díky tomu se můžete pohodlně dopravit kamkoliv a navštívit tak nejen centrum, ale také Brněnskou přehradu či nedaleký aquapark.

Jaké jsou výhody Autopůjčovny Car-node

V autopůjčovně je možné vybrat si z rozmanité nabídky vozidel podle účelu jeho použití. Menší osobní auta se jistě budou hodit pro prohlídku města, na převoz rozměrnějších nákladů Vám nabízíme k půjčení dodávku.

Pokud si půjčite auto u Autopůjčovny Car-node, můžete si být jisti, že se k Vám dostane kvalitní a pravidelně servisovaný vůz, se kterým se nemusíte bát vyrazit na tuzemské, ale i zahraniční cesty. Pro Vaši bezstarostnou jízdu je ke všem autům sjednáno pojištění a také nonstop asistenční služby na území celé Evropské unie. Své cesty v půjčeném autě si tedy můžete plánovat i za hranicemi Brna a celé České republiky. Pro rychlejší a komfortnější cestování je každé auto vybaveno také českou dálniční známkou.

Asistence a pojištění půjčeného vozidla

Asistence a pojištění

po celé EU

Denní nájezd u půjčeného vozidla

Až 500 km nájezdu

denně zdarma

Čistá a zánovní auta

Čisté a zánovní auta

i necelý rok stará

Bezstarostné půjčení auta

Žádné starosti

se servisem

Výjezd do zahraniční bez poplatku

Neúčtujeme poplatky

při zahraničních cestách

Dálníční známka v ceně půjčovného

Dálniční známky

platná na území ČR

Z vetšiny autopůjčoven jste zvyklí na to, že si pro vozidlo musíte dojít do kamenné půjčovny. Takovou možnost máte samozřejmě i u nás. Mimo to však klientům nabízíme také možnost přistavení vozidla na předem dohodnuté konkrétní místo v Brně, či okolí Brna. Nemusíte tedy nikam chodit, auto přijede za Vámi. Nejste přímo z Brna? Nevadí, po domluvě je možné auto přistavit kamkoliv po České republice.

Půjčovna aut

ŠKODA Octavia III

již od 1500 Kč* na den

Jak si vůz objednat?

Rezervace vozu je možná telefonicky. Operátorovi sdělíte čas a místo přistavení a typ vozu, o který máte zájem. Dále se již nemusíte o nic starat, nikam chodit a složitě vyřizovat.

Zavolat +420 191 858 429

Proč navštívit Brno?

Brno je po Praze rozlohou i počtem obyvatel druhé největší město Česka. Je centem Jihomoravského kraje, přičemž celé město čítající 380 tisíc obyvatel tvoří samostatný okres. Brno je centrem soudní moci a vysokého školství. Celkem zde funguje 14 vysokých škol a univerzit.

Památky v Brně jsou soustředěny do centra města. V okruhu několika set metrů je možné navštívit starou radnici s motivem brněnského draka, hrad a pevnost Špilberk s dochovanými podzemními systémy mučíren a kapucínský klášter s ostatky významných osobností. V blízkosti se nachází také komplex Petrov s katedrálou a parkem, odkud je výhled na celé centrum města.
Velmi zajímavou atrakcí je také Labyrint pod Zelným trhem, což je síť chodeb několik metrů pod zemí, ve které jsou expozice historických předmětů a alchymistická laboratoř.

V Brně se však nacházejí také architektonické skvosty – například secesní Jurkovičova vila či funkcionalistická vila Tugendhat, která je zapsána na seznamu UNESCO.

Turisté se do Brna sjíždějí také na světově známý motoristický závod Grand Prix, který je součástí Mistrovství světa motocyklů. Zajímavý je také festival ohňostrojů Ignis Brunensis. Veletržní výstaviště pak hostí řadů významných výstav, například Motosalon či Mezinárodní strojírenský veletrh – nejvýznamější průmyslový veletrh ve střední Evropě. S dětmi můžete vyrazit naříklad do Brněnské zoolgické zahrady, nespočtu dětských zábavních parků či nedalekého Dinoparku ve Vyškově.